شرکت سینا ریل پارس

 

 

معرفی

 

شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس شرکت خصوصی در زمینه حمل و نقل بار است که در سال 1391رسماً فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل و جابجائي بار با استفاده از ناوگان ریلی آغاز نموده است. این شرکت زیر مجموعه موسسه مادر تخصصی سیاحتی و حمل و نقل پارسیان متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است.

فعالیت عمده شرکت در سال 1392 با حمل گندله از مبدأ گل گهر سیرجان به مقصد منطقه ویژه اقتصادی     خلیج فارس واقع در هرمزگان برای تأمین نیاز فولاد کاوه جنوب آغاز گردید.

شركت حمل و نقل سينا ريل پارس با دارا بودن واگن هاي باري، آمادگي همكاري در زمينه حمل کلیه محمولات داخلی ، خارجی ، ترانزیت ، صادرات و واردات از جمله مواد معدنی و محمولات سیمان و کلینکر، نفتي و مواد شيميايي را داراست. همچنين توان حمل بار تركيبي با استفاده از شركتهاي حمل و نقل زميني، ریلی و دريايي به صورت چند وجهي از مبدا تا مقصد نيز امكان پذير مي باشد.

شركت سینا ریل پارس از بدو تاسیس توانسته است ضمن ساماندهی سازمان شرکت و دستيابي تدريجي به ثبات و مهارتهای مدیریتی لازم جهت راهبری واگنهای در اختیار، در جذب و حفظ مشتريان، تأمين رضايت روزافزون كارفرمايان، رضايت مستمر كاركنان و هماهنگي موفق كاري با ديگر شركتهاي رقيب، موجب رشد عملكرد و بسط توان و اعتبار شركت باشد.

 

فعالیت شرکت

·        حمل و نقل ریلی بین المللی صادرات، واردات و ترانزیت

·        حمل و نقل ریلی داخلی مواد معدنی و فله، سنگ آهن، گندله، سیمان، کلینکر

·        حمل محمولات نفت، گاز و پتروشیمی، مازوت ، نفت گاز و میعانات گازی

·         حمل محمولات شیمیایی و اسیدی

·        حمل انواع روغن صنعتی و خوراکی

·        حمل انواع کانتینر، تانک کانتینر، ایزوتانک ویژه گاز مایع

 آدرس وب سایت شرکت: www.srpt.ir