logo
logo

تهیه‌کننده،مجری‌وکارگردان مسابقه تلویزیونی "دستپخت" میهمان ویژه‌ی پارسیان استقلال...

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۴/۲۵
ساعت : ۱۰:۲۱

تهیه‌کننده،مجری‌وکارگردان مسابقه تلویزیونی "دستپخت" میهمان ویژه‌ی پارسیان استقلال...

 

به گزارش روابط عمومی پارسیان استقلال ، هتل امروز میزبان "سرآشپز سید وحید حسینی" مجری و کارگردان محبوب مسابقه تلویزیونی "دستپخت" بود .

📌 مهندس انجلاسی مدیرعامل هتل در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان ، آمادگی هتل جهت همکاری گسترده در اجرای برنامه دستپخت در مجموعه را اعلام داشته و بهره مندی از توان علمی و دانش روز آشپزی ایشان را برای پارسیان استقلال فرصت خوبی شمردند .

 

📌 در ادامه این ملاقات ، طی بازدیدی از رستورانها ، سالنها و آشپزخانه ها و قنادی توانایی مجموعه رویت و پشنهاداتی در جهت رشد و بهینه سازی فعالیتها و فرآیند ها از سرآشپز حسینی دریافت شد .

 

📌 ایشان در کل پتانسیل موجود در مجموعه را تحسین نموده و قول همکاری بیش از پیش را به مدیریت مجموعه دادند . اولین گام در راستای بهره مندی از تجریبات این چهره شاخص در آشپزی ، برگزاری یک دوره "آموزش چیدمان و آرایش دورچین ها (Garnish)" برای تیم اغدیه و نوشابه ، در جهت بروزرسانی دانش ایشان بود .

 

📌 وی آشپزی را یک هنر بی بدیل و آشپز را یک هنرمند برشمرده و تاکید کرد که غذایی که با عشق و علاقه پخته شود این حس را انتقال داده و باعث ایجاد طعم خوش و ماندگار در خاطر میهمانان خواهد شد .