اخبار > منشور مسئولیت اجتماعی ارم سبز بین المللی شد  چاپ        ارسال به دوست

منشور مسئولیت اجتماعی ارم سبز بین المللی شدمنشور مسئولیت اجتماعی ارم سبز بین المللی شد

 

منشور مسئولیت اجتماعی شرکت ارم سبز به عنوان اولین تأییدیه انطباق با مسئولیت اجتماعی در صنعت تفریحی کشور به تأیید نهاد بین المللی صدور گواهینامه EUROCERT رسید.

 

به گزارش روابط عمومی ارم سبز، مدیرعامل این مجموعه گفت: نظر به تأکید مدیران ارشد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم مسئولیت پذیری اجتماعی در شرکت های تابعه، ارم سبز تصمیم به طراحی و پیاده سازی "نظام جامع مسئولیت اجتماعی " گرفت.

 

بنابر این گزارش، پس از برگزاری دوره آموزشی مسئولیت اجتماعی برای کلیه کارکنان و بهره برداران شرکت در دی ماه سال جاری، کمیته ای به این نام در شرکت ارم تشکیل و زیر نظر مدیریت ارشد سازمان فعالیت خود را آغاز کرد.

 

مدیرعامل ارم سبز در این خصوص بیان کرد: اولین دستاورد این کمیته، تهیه منشور مسئولیت اجتماعی شرکت ارم سبز براساس اصول مندرج در استاندارد راهنمای مسئولیت اجتماعی بنگاه اقتصادی ISO26000 و با شعار"پارک ارم" همسایه ای خوب، شهروندی مسئول و سازمانی پاسخگو بود.

 

وی افزود: سند فوق برنامه ها، اهداف، بایدها و نبایدهای مجموعه را در حوزه مسئولیت اجتماعی بیان کرده و به عنوان نقشه راهی برای ارم سبز است که به منظور حصول اطمینان از انطباق فعالیت های راهبردی شرکت با اصول استاندارد راهنمای ISO26000، ارم سبز در فرایند تدوین سند از نظرات کارشناسان و متخصصان امر استفاده کرده است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: این سند راهبردی مورد ارزیابی و تصدیق نهاد بین المللی صدور گواهینامه EuroCert  قرار گرفت تا مبنایی برای برنامه های آتی شرکت تلقی شود. 


٠٩:٣٠ - 1398/11/24    /    شماره : ٤٣٨١    /    تعداد نمایش : ٦