اخبار > همزمان با روز جهاني گردشگري  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با روز جهاني گردشگري
همزمان با روز جهاني گردشگري

 

همايش نقش أقامت گاههاي بومگردي در اشتغال زايي و كارآفريني برگزار مي شود

 

 

همزمان با روز جهاني گردشگري، همايش نقش أقامت گاههاي بومگردي در اشتغال زايي و كارآفريني با همكاري بنياد علوي ، از سوي شركت گردشگران بنياد برگزار مي شود.

 

به گزارش روابط عمومي شركت گردشگران بنياد در اين همايش كه هفتم مهرماه با حضور صاحب نظران حوزه گردشگري،مديران صنعت گردشگري بنياد و مديران محلي در شهرستان زهك استان سيستان و بلوچستان برگزار مي شود، شركت كنندگان و متخصصان به بررسي نقش و جايگاه بومگردي و أقامت گاههاي بومگردي در توسعه اشتغال و كارآفريني مي پردازند.

 

بنا بر اين گزارش در اين همايش يك روزه همچنين فعالان و متخصصان حوزه گردشگري بويژه بومگردي، به هم انديشي درباره تاثير اين نوع از گردشگري در ايجاد و توسعه اشتغال، خودگرداني و استقلال خانواده هاي فعال در صنعت بومگردي و درآمدزايي و محروميت زدايي از مناطق محروم ، مي پردازند.

 

شايان ذكر است اين همايش يك روزه با شب فرهنگي شامل مراسم آييني، برنامه هاي هنري و فرهنگي و عرضه محصولات فرهنگي و گردشگري به پايان مي رسد.

 

گفتني است اين برنامه با مديريت و همكاري بنياد علوي و از سوي شركت گردشگران بنياد در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان زهك برگزار مي شود.١٤:٣٧ - 1398/07/01    /    شماره : ٤٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٨