اخبار > انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت آیتو و شرکت های گردشگری چینی  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت آیتو و شرکت های گردشگری چینی

 
 
 

انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت آیتو و شرکت های گردشگری چینی

شرکت آیتو به عنوان یکی از فعالترین توراپراتورهای ورودی به ایران،با تعدادی از شرکت های گردشگری چینی قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آیتو ، این قرارداد همکاری  در روزهای پایانی سال 2018 و در حاشیه بازدید گروهی از مدیران شرکت های بزرگ گردشگری چین و مقاماتی از اتحادیه شرکت های گردشگری گوانجو از ایران منعقد شد.

بنا بر این گزارش ، آیتو به منظور آشناسازی مدیران عامل و مدیران بازاریابی این شرکت ها با گردشگری ایران، بازدید از امکانات، خدمات و جاذبه های مختلف شهرهای ایران را برنامه ریزی کرده بود که مورد استقبال مدیران گردشگری چین قرار گرفت.

 گفتنی است طی بازدیدهای انجام شده، مدیران چینی درباره علایق چینی ها، مدت تورها، درجه کیفی تورها و جاذبه های مورد نظر آنها در سفر به ایران مذاکره کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آیتو، یکی از نکات قابل توجه در خصوص بازار چین همانند سایر بازارها، دیدگاه منفی  و عدم شناخت صحیح از  ایران است که این گونه بازدیدها تاثیر مطلوبی در تغییر نگرش گردشگران خارجی دارد.

  شایان ذکر است چینی ها همچون بسیاری از ملیت های دیگر، ایران را به عنوان یک مقصد گردشگری نمی شناسند و حتی تصور خوبی هم ندارند و این امر، اهمیت شناساندن صحیح گردشکری ایران را دوچندان می کند که بخش زیادی از این مسئولیت به عهده سازمان های متولی گردشگری و بازاریابی در سطح بین اللملی است و شرکت های گردشگری همچون آیتو بخش کوچکی از این مهم را می توانند انجام دهند.
٠٩:١١ - 1397/10/18    /    شماره : ٣٩٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٤