اخبار > برگزاری همایش بودجه مدیران شرکت های تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش بودجه مدیران شرکت های تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان
برگزاری همایش بودجه مدیران شرکت های تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان

به گزارش روابط عمومی، همایش بودجه مدیران شرکت های تحت پوشش این هلدینگ در تاریخ 11 دی 1396 در مکان هتل پارسیان اوین باحضور جناب آقای مهندس مختاری معاون محترم امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان، جناب آقای مهندس جراحی معاون محترم توسعه خدمات بنیاد مستضعفان، جناب آقای خمسه ئی رئیس محترم مرکز حراست بنیاد مستضعفان و معاونین ایشان، جناب آقای مهندس لیالی رئیس محترم هیأت مدیره هلدینگ، جناب آقای مهندس پورمیرزا عضو هیأت مدیره هلدینگ، جناب آقای مهندس پوراکبریان مدیرعامل هلدینگ و مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران مالی شرکت های تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان برگزار گردید.

در ابتدای این همایش جناب آقای مهندس مختاری ضمن اظهار اینکه وظیفه ما حفاظت و حمایت از گزارش های صادقانه است، نکات کلان در حوزه بودجه سال 97 و سال پایانی برنامه پنجم درخصوص جهت گیری های بودجه را نیز بیان نمودند. سپس جناب آقای مهندس پورمیرزا با اشاره به اهمیت سرعت چرخش در بهبود مستمر، انعطاف پذیری را به عنوان یکی از ارکان اصلی این مهم نام بردند. و خاطر نشان کرد: توسعه نیروی انسانی از طریق توسعه آگاهی و دانش آنها میسر می گردد. در ادامه جناب آقای مهندس لیالی به بیان استراتژی و اهداف هیأت مدیره هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان نسبت به شرکت های تحت پوشش پرداختند. همچنین وی بر لزوم کسب تعالی و پیشرفت در حوزه ارتقای بهره وری و توسعه در هلدینگ تاکید نمودند.


در ادامه این همایش، جناب آقای مهندس پوراکبریان ضمن خوشامدگویی، از همه مدیران حاضر در جلسه برای همراهی­هایشان در یک سال گذشته تشکر نمودند و هدف از برگزاری این همایش را آشنایی مدیران با ماهیت و سیاست های هلدینگ عنوان کردند. وی همچنین تصریح کرد: مستمر نگاه کردن و روزمرگی ساختار از معضلات اصلی ما می باشد و باید بتوانیم از امکاناتی که در اختیارمان قرار دارد حداکثر بهره وری را ایجاد نماییم. ایشان در پایان خاطر نشان کرد: "بزرگترین کار فرهنگی از نظر اینجانب، صداقت در بودجه نویسی است".

 

سپس سرکار خانم محمدزاده مدیر توسعه و فناوری هلدینگ گزارش خود را درباره استراتژی های گروه و سرکار خانم کاظمی مدیر مالی و بودجه هلدینگ گزارش عملکرد و بودجه شرکت ها را به تفکیک ارائه نمودند. در خاتمه این همایش، جناب آقای مهندس پوراکبریان به بیان استراتژی های هر شرکت پرداختند.
سخنرانی جناب آقای مهندس مختاری معاون محترم امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان


سخرانی جناب آقای مهندس پورمیرزا عضو هیأت مدیره هلدینگ


سخرانی جناب آقای مهندس لیالی رئیس محترم هیأت مدیره هلدینگ


سخرانی جناب آقای مهندس پوراکبریان مدیرعامل هلدینگ١٧:٢٦ - 1396/10/11    /    شماره : ٣٥٠٠    /    تعداد نمایش : ٧٥٩