اخبار > هیأت مدیره، اصلی ترین اتاق فکر هر سازمان  چاپ        ارسال به دوست

هیأت مدیره، اصلی ترین اتاق فکر هر سازمانهیأت مدیره، اصلی ترین اتاق فکر هر سازمان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، پنجمین جلسه شورای مدیران هلدینگ روز دوشنبه مورخ 97/07/16 با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره هلدینگ، مدیران عامل شرکت های تابعه و مدیران ستاد هلدینگ با محوریت اهمیت جلسات هیأت مدیره شرکت ها برگزار گردید.

در ابتدای این نشست آقای مهندس پورمیرزا عضو محترم هیأت مدیره اخذ تصمیم واحد و حمایت از مدیرعامل را از اصلی ترین رسالت های هیأت مدیره به عنوان یک تیم مدیریتی برشمردند و هیأت مدیره و شرکت را لازم و ملزوم یکدیگر دانستند. ایشان همچنین با تأکید بر برگزاری منظم جلسات هیأت مدیره، اظهار نمودند که اعضای هیأت مدیره با همزبانی و همدلی با یکدیگر و رعایت قانون به عنوان اصلی ترین اتاق فکر سازمان، نقش مؤثری در هم افزایی و پیشبرد امور دارند.

در ادامه این نشست آقای شیخ طاهری نقش اصلی برگزاری جلسات شورای مدیران را ایجاد بستری مناسب برای همفکری و تبادل نظر مدیران عامل با یکدیگر عنوان نمودند و صداقت، شفافیت و وحدت رویه را به عنوان ارکان اصلی جلسات هیأت مدیره برشمردند.

آقای شیخ طاهری پس از استماع و بررسی گزارش عملکرد شش ماهه شرکت های تابعه و میزان تأثیر هر کدام بر عملکرد کل هلدینگ، از شرکت های با عملکرد مثبت تشکر و عنوان نمودند که در تهدید هم فرصت هایی وجود دارد که باید آنها را شناسایی و بهره مند شویم و البته هلدینگ با وجود تحریم ها و سایر شرایط حاکم بر جامعه، در کنار تمام شرکت ها خواهد بود و روش هایی برای خروج از بحران خواهیم ساخت.

در ادامه این جلسه اهمیت و فرآیند مدیریت ریسک به منظور بیشینه کردن پیشامدهای مثبت و کمینه نمودن پیشامدهای منفی در شرکت های تابعه بررسی گردید. و سپس آقای لیالی رئیس محترم هیأت مدیره تصریح نمودند: "در هلدینگ از استحکام مدیریتی و رفتاری برخوردار هستیم که نشانگر سلامت، توانایی و علاقه مندی مدیران به مسئولیت هایشان می باشد که این امر یک نقطه قوت برای هلدینگ محسوب می شود". ایشان با اشاره به نقش برجسته هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان در بنیاد مستضعفان بدلیل ارتباط مستقیم با آحاد جامعه، تصریح نمودند: "وظیفه هلدینگ و تمام شرکت های تابعه ارائه خدمات باکیفیت به ایرانیان است تا بتوانیم شاهد رونق هلدینگ باشیم و سرمایه و اعتمادی که بنیاد در اختیار ما قرار داده است را افزایش دهیم."
 


١٢:٢٠ - 1397/07/16    /    شماره : ٣٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٠