اخبار > بن ریل نخستین گواهینامه بین المللی خدمات مسافری ریلی را به ایران آورد.  چاپ        ارسال به دوست

بن ریل نخستین گواهینامه بین المللی خدمات مسافری ریلی را به ایران آورد.
بن ریل نخستین گواهینامه بین المللی خدمات مسافری ریلی را به ایران آورد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل ونقل پارسیان به نقل از روابط عمومی شرکت بن ریل، در بزرگترین رویداد ریلی جهان بن‌ریل موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی خدمات مسافری ریلی از کشور آلمان گردید. راه آهن شرقی بنیاد (بن ریل)، در پایان اجرای پروژه‌ی مشترک دو ساله با راه آهن بین المللی آلمان (DB) امروز سه‌شنبه، 27 شهریور 1397، گواهینامه‌ی بین المللی "کیفیت خدمات" را دریافت نمود.

 

برای نخستین بار در صنعت ریلی ایران ارزیابی و مشاوره برای ارتقای خدمات به کلاس جهانی بوسیله شرکت راه آهن آلمان از پیشتازان صنعت ریلی دنیا و بزرگترین اپراتور ریلی اروپا، با موفقیت اجرا شد.

 

در فرایند اجرای این پروژه، امتیاز بن‌ریل در سطح خدمات قطارها و خدمات مکمل سفر از دو ستاره به چهار ستاره بین‌المللی ارتقا یافت؛ این در حالی است که قطارهای مشابه کشور آلمان (شب رو کوپه خواب) دارای امتیاز 4.5 هستند.

 

این گواهی در نمایشگاه اینوترنس برلین با حضور قائم مقام و معاونین مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران صنعت ریلی کشور به آقای مهندس شیخ طاهری مدیر عامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان اعطا گردید.

 

 

اینوترنس (InnoTrans) بزرگترین و معتبرترین رویداد ریلی جهان است که هر دوسال یکبار در ماه سپتامبر در شهر برلین برگزار می‌شود.
٢١:٣٦ - 1397/06/27    /    شماره : ٣٨٩١    /    تعداد نمایش : ٣٦٠